خدمات مجموعه سرزمین سبز

مجموعه سرزمین سبز صدرا ، تحقق رویای شماست

نظر به اهمیت سلامت دهان و دندان علاوه بر ارائه خدمات در کلوپ سلامتی شهروندان محترم می توانند از خدمات این کلینیک استفاده نمایند.
در این کلینیک علاوه بر کارهای عمومی دهان و دندان در اوقات تعیین شده دندانپزشکان در رشته تخصصی نیز به مراجعین خدمات رسانی مینمایند.

در دنیای صنعتی با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی تغذیه و نیاز جامعه به تغذیه سالم و طبیعی و کاملاً بهداشتی، کیترینگ مجتمع سرزمین سبز با در اختیار داشتن تجهیزات و کادر مجرب - ماهر و متخصص و دلسوزتحت نظر کارشناسان صنایع غذایی و با بهره برداری توأم از ذائقه ایرانی، فرنگی و سنت غذایی و تکنولوژی روز دنیا با پیروی از استانداردهای جهانی سرویس های غذایی خود را آماده و با رعایت اصول نگهداری به مهمان های محترم ارائه می دهد که یکی از اهداف بسیار مهم کیترینگ ارائه کیفیت عالی در مواد و خدمات به صورت پیوسته بوده و هست و این هدف مهم جزء یکی از اصول تغییر ناپذیر در مجموعه می باشد.

ازدواج نخستین سنگ بنای تشکیل خانواده و مهم ترین تصمیم هر فرد برای انتخاب شریک زندگیست که به دلیل اهمیت، شاید تنها وجه مشترک بین تمام اقوام و ملت ها باشدکه از مراسم تقریبا مشابهی برخوردار است ، و از نظر اسلام پیمان مقدسی است که برقراری آن بر اساس آداب و رسوم، تشریفات و قوانین خاصی صورت می گیرد. در ایران باستان نیز مردم اهمیت خاصی برای ازدواج قائل بودند و افراد بسته به عقاید دینی و رسوم محلی با آیین ها و سنن خاص به برگزار کردن آن همت می گماشتند. در این راستا مجتمع سرزمین سبز با برخورداری از امکانات منحصر به فرد در فرهنگ سازی و اجرای جشن ازدواج جوانان عزیز در نظر دارد با رعایت منافع و مصالح مشتریان محترم و اعمال تخفیف های ویژه جهت برگزاری جشن های ازدواج به سبک ایرانی وبا رعایت شئونات اسلامی اقدام نماید.